Společnost KALDEWEI se od roku 1918 v nyní již čtvrté generaci s vášní věnuje spojení oceli a smaltu. Jen tak se mohlo podařit dosáhnout mimořádného spojení, které zaručuje jedinečnou kvalitu a odolnost koupacích van a sprchových vaniček KALDEWEI.
Co nejprve začínalo průmyslovými výrobky ze smaltu, vyvinulo se v jedinečný standard kvality pro vany a sprchové vaničky. Ve vestfálském Ahlenu produkují výrobky, které se exportují do celého světa.
Každá vana KALDEWEI je zhotovena z jedinečného materiálu: smaltované oceli KALDEWEI 3,5 mm. Tato tloušťka materiálu zajišťuje stabilitu, solidnost a dlouhou životnost. A garantovaných 30 let.
Proto je Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG vedoucí firmou na trhu s vanami a sprchovými vaničkami v Německu a Evropě. Důsledná orientace na životní prostředí je vedle náročného designu ve vysoké kvalitě dalším pilířem výroby KALDEWEI. S ocelí a smaltem jsou zpracovávány výhradně přírodní recyklovatelné materiály.
Dnes sahá paleta výrobků od van a sprchových vaniček ze smaltované oceli KALDEWEI 3,5 mm přes sedm různých vířivých systémů, montážních systémů a doplňků pro vany a sprchové vaničky až po 5litrové elektrické bojlery a koupelnová kamna na tuhá paliva.
Koupelna se stále více stává výrazem nové estetiky. Trend přechází k extravagantním, často volně stojícím vanám s funkčními zvláštnostmi a k sprchovým vaničkám určených k instalaci v úrovni podlahy, které se umístí volně do místnosti a nabízejí více volnosti pohybu.
Koupelna se vyvíjí v reprezentativní místo klidu a smyslnosti. Místo, kde může člověk s KALDEWEI uskutečnit své sny. Na kterém se nachází tělesné a duševní blaho.