RAVAK nově zavádí do sortimentu dvě série nábytku, které nejsou stylově navázány na žádný konkrétní koncept. To ovšem neznamená, že by postrádaly styl!

ringSérie Ring je současná, hravě jednoduchá, praktická, s nádechem retro designu díky svým zaobleným rohům a hlavně také „univerzální“. Není tak závislá na ostatním vybavení koupelny, nesouvisí s žádným konkrétním koupelnovým konceptem a souzní s většinou vybavení. Detailem, díky kterému série Ring vystupuje z řady standardních koupelnových skříněk, jsou zaoblené hrany. Bílá lesklá barva korpusu dává vyniknout jednoduchým liniím. Další, světle šedé, provedení korpusu jednoznačně ladí s moderním trendem šedých a kouřových obkladů a tvoří žádoucí kontrapunkt k lesklé bílé u dalšího koupelnového vybavení jako je například vana nebo umyvadlo. Skříňka Ring v horizontálních liních dosažených rozměrem 80 – 100 cm na šířku a hloubkou pouhých 40 cm je dodávána rovnou s umyvadlem z litého mramoru s příjemně zaoblenou vnitřní mycí plochou. K sérii patří i vertikální boční sloup zajímavý svým řešením dvířek, která připomínají dvířka lednice. Tak jako v ledničce jsou poličkami opatřena i dvířka skříňky a pádu takto umístěných předmětů brání dvě různě vysoké subtilní kovové hrazdičky.

 

Koupelnový nábytek Ring, šířka 80/100 cm, hloubka 40 cm, světle šedý či bílý lesklý korpus. Série zahrnuje skříňku pod umyvadlo, umyvadlo, boční vertikální sloup a zrcadlo.

 

I nové série nábytku jsou vyráběny ve vysokém standardu RAVAK – z hloubkově impregnovaného materiálu s vysokou odolností i ve vlhkém prostředí a vybaveny jsou nejkvalitnějším kováním od renomovaných značek HETTICH, BLUM a SALICE. Nové série nábytku jsou dodávány zákazníkovi ve smontovaném stavu, čímž se eliminuje riziko nekvalitní montáže svépomocí.

3 - Čvc - 2015