RAVAK nově zavádí do sortimentu dvě série nábytku, které nejsou stylově navázány na žádný konkrétní koncept. To ovšem neznamená, že by postrádaly styl!

clearNábytek ze série Clear přitahuje pozornost luxusním řešením. Jeho korpus je opatřen dýhou ve dvou odstínech (další variantou je lesklý bílý lakovaný povrch) a hrany dvířek má zkosené na 45°. Pohled z boku tak neruší žádný přebytečný materiál, hrany jsou dokonale začištěné a na milimetr dosedají. Toto, na trhu neobvykle propracované řešení, koresponduje s trendovým tvarem, který jde po horizontále a příliš nezasahuje do prostoru koupelny. Podélný dojem dosažený rozměry 80 nebo 100 cm na délku x pouhých 40 cm do hloubky je zdůrazněn jemnou vodorovnou kovovou linkou nahrazující i funkci madla. Nábytek zahrnuje současně i umyvadlo s obdélníkovým vnitřním mycím prostorem, který koresponduje s unikátně řešenými hranami skříňky. Série univerzálního koupelnového nábytku Clear obsahuje zároveň i vertikální sloup a zrcadlo.

 

Koupelnový nábytek Clear, šířka 80/100 cm, hloubka 40 cm, korpus v provedení dýha (2 barevné varianty) nebo lesklý bílý lak. Série zahrnuje skříňku pod umyvadlo, umyvadlo, boční vertikální sloup a zrcadlo.

 

I nové série nábytku jsou vyráběny ve vysokém standardu RAVAK – z hloubkově impregnovaného materiálu s vysokou odolností i ve vlhkém prostředí a vybaveny jsou nejkvalitnějším kováním od renomovaných značek HETTICH, BLUM a SALICE. Nové série nábytku jsou dodávány zákazníkovi ve smontovaném stavu, čímž se eliminuje riziko nekvalitní montáže svépomocí.

1 - Čvc - 2015